Honzik & Besi

O nás

Nazývame sa Friendly Finance a poskytujeme našim klientom jednoduché, priateľské a moderné finančné riešenia. Sme prítomní na niekoľkých európskych trhoch a naša najväčšia značka je Pôžičkomat – servis ponúkajúci rýchle online pôžičky. Naším cieľom je zmena tradičného spôsobu myslenia o osobných financiách. Nechceme fungovať jako banky, ktoré nám vždy chcú dať viac ako od nich skutočne potrebujeme a vyžadujú pri tom množstvo formalít. Pre nás sú financie prostriedkom na realizáciu jednoduchých, každodenných snov…

Práca vo finančnom sektore nám umožňuje spoznať tisíce ľudských príbehov. Práve oni nás inšpirovali k tomu, aby sme pomáhali tým, ktorí to potrebujú. Takou osobou je aj 6-ročný Honzík, ktorého príbeh by sme Vám chceli porozprávať.

Kúpa Besi bola prvým krokom na dlhej ceste k pomoci tomuto malému, veselému chlapcovi. Aby sa však fenka mohla stať skutočným psím pomocníkom, musí absolvovať niekoľkomesačné, finančne veľmi náročné, školenie. Ale Besi sa rýchlo učí a výborne vychádza s Honzíkom. No a vďaka nám sa rodičia chlapca nemusia starať o peniaze. Spolu s Vami by sme chceli sledovať ich osudy. Veríme, že príbeh o chlapcovi a psovi, ktorý sa pripravuje na úlohu jeho pomocníka, bude pre Vás nielen zdrojom zaujímavých informácií o tomto procese, ale tiež inšpiráciou k tomu, aby ste sa rozhliadli okolo seba a skúsili pomôcť tým, ktorí to potrebujú.